Latviski По русский

Dzīvnieku barību analizatorsDzīvnieku barības tirgotāji piedāvā ļoti dažādu produkciju. Vai vienmēr jāpērk visdārgāko un cik kvalitatīva var būt lētā barība? Noteikti nevar uzskatīt, ka visdārgākā nozīmē arī viskvalitatīvākā. Internetā iespējams atrast dažādu speciālistu vai organizāciju vērtējumus vai reitingus par dzīvnieku barībām, taču bieži vien šāds kvalitātes novērtējums var būt subjektīvs vai pat pretrunīgs.

Lūk dažas interneta vietnes, kur atrodama šāda informācija:
     TOP RATED CAT FOOD BRANDS
     РЕЙТИНГИ КОРМОВ ДЛЯ ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ
     РЕЙТИНГ СУХИХ КОРМОВ
     DRY CAT FOOD PRODUCT RATINGS

 Lai pieņemtu lēmumu, kādu barību labāk pirkt savam mīlulim, lietderīgāk ir nevis vadīties pēc kaut kāda novērtējuma, bet gan saprast to, kāda ir barība: ko nozīme konkrētās izmantotās izejvielas, cik veselīgas vai kaitīgas tās ir dzīvniekam. To var ērti un vienkārši izdarīt izmantojot „Barību analīzes datu bāzi". Šāda datu bāze krievu valodā ir publiski izmantojama mājdzīvnieku īpašnieku kluba „Kompanjons" mājas lapā. Objektīvai informācijas atspoguļošanai datu bāzē tiek izmantoti dati par barību sastāvdaļām un izejvielām no suņu un kaķu barību ražotāju mājas lapām. Vērtējums pamatojas uz AAFCO - Association of American Feed Control Officials (Amerikas dzīvnieku barības ražošanas kontroles asociācija) datiem. Datu bāzē var uzzināt informāciju konkrētam par suņu un kaķu barībām (produktu datu bāze tiek papildināta). Par katru gatavajā barībā izmantoto izejvielu var uzzināt tā nozīmi un ietekmi uz dzīvnieku. Atsevišķi tiek izdalītas ļoti kvalitatīvas un vērtīgas izejvielas, mazkvalitatīvas un nevēlamas, kā arī tādas, kuras dzīvniekam var izsaukt alerģiju.
Informāciju par konkrēto barību var redzēt tad, kad analizatora ir izvēlētas 2 barības Pēc tam, klikšķinot uz barībā esošās izejvielas nosaukumu, var izlasīt detalizētu informāciju par to.       Lai atvērtu „Barību analizatora" mājas lapu, klikšķiniet uz šo attēlu     ------------->


 Lai labāk orientētos un saprastu, kādu barību izvēlēties savam mīlulim, varat izmantot apkopotu skaidrojumu no „Barību analizatora" par visu tā datu bāzē izmantoto izejvielu nozīmi: izvēlnē Lejuplādes" ir ielādējams Word fails „Baribu analizes skaidrojums" (krievu val.).

 
Komentāri (0)  |   Skatīts: 8242x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ