Latviski По русский

Kartēziešu kaķa salīdzinājums ar citām zilo kaķu šķirnēm
   Runājot par zilo kaķu šķirnēm, bieži vien saskata līdzību starp britu īsspalvaino, krievu zilo, kartēziešu un koāta šķirnes kaķiem. Tomēr tās visas ir atšķirīgas šķirnes ar savu noteiktu starptautiski atzītu standartu. Izmantojot vairākus informācijas avotus, vairākās tabulās ir apkopotas katrai no šīm sugām raksturīgākās iezīmes. Šīs tabulas kā atsevišķus dokumentus varat ielādēt sadaļā Lejuplādes".

 UZMANĪBU! Lejuplādē visi faili ir ielādējami kā zip arhīvi. Tas nozīmē, ka pēc faila lejuplādes, lai varētu atvērt iegūto dokumentu, fails vispirms ir jāatarhivē izmantojot jebkuru standarta arhivatora programmu (parasti uz datora tāda ir).


1. Salīdzinoša tabula: britu īsspalvainais, kartēziešu un krievu zilais kaķis

Dokumentā sniegta informācija par britu īsspalvaino, kartēziešu un krievu zilo kaķi. Tabulā ir apkopota informācija par temperamentu, svaru, spavas struktūru un krāsu, izcelsmi, kopšanu, standartiem, raksturīgākajām pazīmēm, dzīves ilgumu un veselību.

Lejuplāde: zip arhīvs
Oriģināls: pdf fails.2. Zilo kaķu šķirņu salīdzinājums jeb "Kas ir kas?"


Kopēja tabula par britu īsspalvaino, kartēziešu, korāta un krievu zilo kaķi. Tabulā ir apkopota informācija par šo kaķu sķirņu ķermeni, spalvu un krāsu, galvu, ausīm, acīm un profilu.

Lejuplāde: zip arhīvs
Oriģināls: pdf fails
3. Kartēziešu (CHA) un Britu īsspalvainais (BKH) kaķis: galvenās atšķirības

Dokumentā sniegts skaidrojums par galvenajām atšķirībām starp kartēziešu un britu īsspalvaino kaķi. Uzskatāmi parādītas nianses šo šķirņu vizuālajā atšķirībā.

Lejuplāde: zip arhīvs
Oriģināls: pdf fails
 
4. „Animal Planet" ekspertu novērtējums par zilo kaķu šķirnēmPopulārā TV kanāla "Animal Planet" espertu dotais reitings un tā skaidrojums par britu īsspalvainā, kartēziešu, korāta un krievu zilā klaķu šķirnēm.

Lejuplāde: zip arhīvs
Oriģināls: pdf fails


5. "Animal Planet" ekspertu novērtējums par visām kaķu šķirnēm

Populārā TV kanāla "Animal Planet" ekspertu dotais reitings un tā skaidrojums par visām kaķu šķirnēm. Informācija apkopota Excel failā, papildus pievienotas arī kaķu fotogrāfijas.
Lejuplāde: zip arhīvs
Oriģināls: Excel fails

Komentāri (0)  |   Skatīts: 15662x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ